Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Створи свого персонажа аніме

  Втомилися від однотипних мальованих героїв? Гра створи свого персонажа аніме – чудова можливість пофантазувати над виглядом класичного для подібних фільмів бійця. Після старту ви побачите міцного хлопця, якого і належить так переодягти, щоб виглядом він лякав позарившихся на його життя супротивників.

  Комплекти вже підготовлені, залишилося визначитися з вподобаним. Можливо, відважного воїна варто облачит в костюм ніндзі – абсолютно чорний і непомітний у нічному мороці. Так він зможе підібратися до ворогів невидимо і стрімко знищити їх. А як щодо широких шароварів, наносити удари в яких дуже зручно?

  Спробуйте приміряти одяг, в який хизується прославлений Наруто або нацепите космічний шолом з міцним нагрудником і захисними поножами. Для більшого ефекту дозволяється додати та наручі на зап'ястя. А можна і зовсім попустувати, натягнувши екіпіровку потішної біло-фіолетового ящірки або величезного шимпанзе.

  Зачіски також будуть змінюватися від звичайної стрижки з природним кольором до немислимих укладок в екстравагантних тонах. А посилити враження у додатку створи свого персонажа аніме допоможе мерехтлива аура і відповідний фон.

  .
Ігри з мультфільмів