Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Just Cause repack

    Завантаживши гру Just cause repack, ви дізнаєтеся нову історію революції проти диктатури. Спецагент Ріко Родрігес – професіонал своєї справи. Якщо він очолює операцію – значить, успіх гарантований!

    Протистояти тиранії можна будь-якими методами. Дійте за натхненням, як вам підказує інтуїція. Тим більше, що тут до ваших послуг будь-який вид транспорту і зброї без будь – яких обмежень. Управляйте спорткаром, борозните прибережні води на моторному човні, стрибайте з парашутом і літайте за штурвалом вертольота! Завдяки всьому цьому ви безсумнівно досягнете мети і візьмете верх над лиходієм - узурпатором!

    Насолоджуйтеся динамікою Just cause repack, її закрученим сюжетом, і, звичайно, прекрасною графікою! Природа острова настільки різноманітна і красива, що іноді можна забути про дії, замилувавшись черговим пейзажем. Так і міста не залишать вас байдужим. Деякі будівлі нагадують справжні арт об'єкти сучасного мистецтва, так що проходження цієї аркади можна порівняти з відвіданням туристичних визначних пам'яток.

    .
Ігри з мультфільмів