Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Вівці йдуть додому

  Мила історія Вівці йдуть додому розповість вам про трьох вірних товаришів, які підтримують один одного в біді не залишать напризволяще, які би не склалися обставини.

  Їх мета – в цілості дістатися до рідного будиночка, де вже чекає кожну солодке сіно і м'яка підстилка. Але для цього вони повинні розгадати всі загадки. Хоч вони і важкі, баранці мають намір наполегливо пройти всі випали на їхню долю.

  Але прийшла пора представити вам героїв флешки. Вони дуже між собою не схожі ні зовні, ні характером. Найбільша - вкрай неповоротка, тому часто застряє і буксує на рівному місці, і її друзі змушені поспішати на допомогу. Середня відрізняється стрибучістю і переповнена енергією. Третя – дуже маленька, зате моторна. Вона з легкістю пролізе в такі вузькі щілини, де в інших немає ні єдиного шансу.

  Допоможіть тваринам перейти поле і дійти до стрілки. Управляйте окремо кожної, але слідкуйте, щоб вони трималися неподалік, адже якщо виникне необхідність, потрібно встигнути прийти на підмогу. Вибрати персонажа ви можете натиснувши на кнопки 1, 2, 3, або підвівши курсор і натиснувши лівою кнопкою мишки.

  Зворушлива гра Вівці йдуть додому з яскравим геймплеєм, доброзичливою атмосферою і приємним музичним супроводом сподобається навіть малюкам.

  .
Ігри з мультфільмів