Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Секрети макіяжу

  Назва англійською: Makeup Secrets from Barbie

  Кожна дівчина повинна ретельно доглядати за собою в цілому, не тільки руки, ноги, але все тіло повністю потребує ретельного догляду. Особливо це стосується особи. Адже це головна сторінка у книзі, на яку звертають увагу в першу чергу. І не дивлячись на те, що кажуть, ніби зовнішність не головне, вона має велике значення. У грі секрети макіяжу від Барбі це красуня поділиться з усіма учасницями і своїми прихильницями своїми власними таємницями.

  Саме завдяки цьому вона завжди так дивовижно виглядає і викликає захоплення у всіх оточуючих. Якщо тобі цікаво дізнатися про все докладніше, то натискай на старт і вперед. У світ косметики та інших цікавих флакончиків і тюбиків з дивними назвами.

  Для того щоб мати миле личко, потрібно використовувати не тільки декоративні засоби, щоб підкреслити свої риси і зробити їх більш виразними. У першу чергу потрібно очистити шкіру, зволожити її і підготувати до подальших процедур. А після цього можна вже використовувати туш, пудра, тональний крем, помаду, тіні і не тільки. Всього має бути в міру, щоб не було зайвої яскравості і вульгарності. Потрібна гармонія у всьому. Тільки в такому випадку можна домогтися бажаного результату.

  .
Ігри з мультфільмів