Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Розмальовка Бетмен

  Назва англійською: coloring Batman

  З цим хлопцем ми познайомилися давно. З ним можна зустрітися і в коміксах, і в мультфільмах і в кінострічках. Скрізь він показує себе як героя, сміливого, відважного, сильного, безстрашного і безкорисливого. Він має чимало шанувальників і фанатів, які щиро їм захоплюються і вважають відмінним прикладом для наслідування, в чому важко сумніватися. Якщо ти хочеш провести з ним своє дозвілля, то у нас є для тебе відмінна гра розмальовка Бетмен, яка дозволить не тільки близько поспілкуватися з темним лицарем, але і проявити ініціативу.

  У чому ж полягає суть. Один відомий і талановитий художник вирішив, що було б непогано написати картинку цього персонажа і його друзів. І вони з радістю погодилися, та як такої пропозиції їм до цього ще не надходило. Саме тому вони моментально почали готуватися до цього важливого, трохи хвилюючої та приємного заходу. І ось процес почався, але в момент, коли майстер встиг зробити тільки контури, його терміново викликали на службу, і він зміг відмовити. Тож миттю кинувся на допомогу. Звичайно, можна почекати, коли він повернеться і закінчить свою роботу. Але це може бути не скоро.

  Так що якщо є вільний час, то бери мишку, яка тепер стала пензликом і розфарбуй все як читаєш потрібне. Можеш проявити фантазію, творчі прояви будуть тільки похвальні і результат вийде просто чудовий і гідний уваги.

  .
Ігри з мультфільмів