Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Страшний Хеллоуїн

  Страшний Хеллоуїн вже не за горами, і саме час розпочати підготовку до хоррор – вечірці! Хочете організувати саме грандіозне святкування моторошного свята? Тоді гуппі і бульбашки з задоволенням вам допоможуть! Точніше, це ви будете допомагати малюкам у приготуваннях. Для цього вже закуплено ціла кіпа відповідних декорацій і традиційної мішури. Гарбуза і летючі миші, скриньки і черепушки, свічки і казанки з паруючим зіллям – цього добра тут просто не злічити!

  Для того, щоб розставити всі атрибути по місцях, відкривайте вкладки з лівої сторони екрану, вибирайте потрібний елемент, і, клікнувши мишкою перетягніть його на поле дій. Їм може бути старий курний сарай, замок графа Дракули, безлюдний закуток, покинутий шкільний клас чи безлюдний острівець. Почесне право вибрати, де саме буде проходити свято, теж надається вам.

  Важливий момент – підбір костюмів. Наряджайте своїх персонажів, надаючи їм вигляд чародіїв, відьмочок, будинкових та привидів. Такі образи будуть їм дуже до лиця, до того ж це дуже весело!

  Коли все вже готове, скористайтесь магією чарівної палички, щоб поставити останню крапку в грі Страшний Хеллоуїн. Яке чаклунство при цьому станеться, запитаєте ви? Нехай це буде для вас приємним сюрпризом!

  .
Ігри з мультфільмів