Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Наруто на двох

    Цілеспрямований і відважний хлопчина з легендарної манги і анімашки перетворився в кумира багатьох дітлахів, а мультяшна історія отримала таку популярність, що за її мотивами було розроблено безліч цікавих флешок. У грі Наруто на двох ви допоможете подолати юному бійцеві чергову неприємність і наблизити сміливця до заповітної мрії – оволодіння навиками справжнього ніндзя.

    Хлопець постійно опиняється в центрі всіляких авантюр, стикається з небезпеками і протистоїть страхітливим чудовиськам і іншим мешканцям потойбічних світів. Але гра Наруто на двох підготувала йому дійсно складне завдання – битиметься з власним двійником. Один з недоброзичливців початківця воїна задумав не просто насолити хлопчині, але вирішив знищити його, затіявши вельми підступний план. Впоратися з цією заплутаною і містичної місією буде не просто. Погодьтеся, поєдинок із самим собою – справа неабияка і неймовірно важке, адже супротивник володіє однаковими здібностями і володіє аналогічними прийомам. Сподіватимемося, що ці копії кмітливістю не відрізняються і не можуть так швидко орієнтуватися в ситуації, як наш сміливець. Продумайте тактику бою, робіть стрімкі рухи, і тоді досягнете переваги над суперником.

    Проведіть персонажа по локації клавіатурними стрілками. Для здійснення стрибка використовуйте стрілки «вгору», а для телепортації – «вниз». Ця виверт обдурить ворога і дасть можливість зробити напад зі спини. Для звичайне атаки кулаками натисніть клавішу А, для посиленого удару – S. Кнопка F створить клону, який почне битися з вашим опонентом. Пам'ятайте, це вміння можна застосовувати тільки раз в 5 секунд. Вибирайте складність у додатку Наруто на двох і приступайте до динамічної дуелі!

    .
Ігри з мультфільмів