Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Ведмедиком Фредді 3

  Захоплююча гра п'ять ночей з Фредді 3 відмінно запускається на будь-який з сучасних платформ. Вперше про неї дізналися в 2014 році, і з'явилася вона завдяки старанням розроблювача Каутона Скотта. Ігрова історія відбувається біля піцерії «заклад Фредді Фабзера в ФНАФ 3 (FNAF 3). Персонаж влаштувався працювати в це місце охоронцем, у підсумку йому довелося оборонятися від аниматроников. Використовував він для цього електронні ходи. Критики вважали гру достойною, не дивлячись на її примітивне графічне оформлення. Сюжет справді моторошний, в такому жанрі подібне зустрічається не часто. Після випуску гра швидка здобула популярність, її продажу вражали. За невеликий проміжок часу вона облетіла весь світ.

  Майк Шмідт – головна дійова особа. Він почав кар'єру» сторожа в кафе, і незабаром виявив на робочому місці дивні голосові повідомлення. З них хлопець дізнався, як з'явилися плюшеві агресивні іграшки. Вони можуть переміщатися по приміщенню тільки вночі. Якщо не давати їм цього робити, то від бездіяльності сервоприводи перестануть функціонувати. Вдень бродити вони не мають можливості. Причиною послужив вчинок дитини, укусившого іграшковий мозок. Тепер ходити їм дозволено тільки коли темно. Колишній працівник міні-ресторану попередив героя про небезпеку. Іграшки вирішили, що людина – це типовий екзо-скелет, простіше кажучи – незавершена іграшка. Тому вони прагнуть всунути його в чуже тіло з металу. Ясна річ, від такої будь-яка людина швидко загине.

  Крім цього, одна з камер показує газету, і її стаття говорить про пропажу п'яти дітей, зниклих біля піцерії. До всього іншого, на складі був жовтий костюм і він пропав. Не складно здогадатися, що це справа рук ведмедики Фредді. Очевидці кажуть, що діти опинилися в пастці, інші припускають, що вони вже мертві.

  Завдання персонажа – не загинути за 12 годин, протриматися всю ніч. Сам ігровий процес займе хвилин 10. Переміщатися герой не може, йому доступна тільки функція управління всіма дверима і електрикою. Потрібно уважно стежити за індикатором енергії ФНАФА, не можна витрачати більше 16% за годину. В іншому випадку плюшевих ворогів нічого не стримуватиме. Варто сказати про них кілька слів, це коричневий ведмідь Фредді, фіолетовий кролик Боні, червоний лис Фоксі, жовта курка Чіка. Існує ще й таємничий аниматроник, але його обличчя з'являється не часто. Ходить думка, ніби він причаївся на кухні, де все освітлення вимкнено.

  .
Ігри з мультфільмів