Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Бродилка Гравити Фолс

  яка розбурхує кров прогулянку по дрімучих і темних хащах підготувала гра бродилка Гравити Фолс. В хатині Чудес дядечка Стена закінчується магічна атрибутика, а тому він попросив близнюків відправитися на пошуки необхідних «дивацтв». Озброївшись ліхтарем, хлопці сміливо вирушили в нову авантюру. Вони обожнюють розбиратися з кожним аномаліями, так що завдання їм дуже сподобалася.

  Променад їх чекає аж ніяк не з приємних, адже ліс сповнений вельми недружніх створінь – кровожерливих кажанів, злих велетнів і подібної нечисті. Звичайно, впоратися з противниками підлітки не зможуть, адже ще дуже малі і не володіють достатньою силою. Однак, чарівний промінь зупинить монстрів і змусить завмерти на місці.

  Місія в бродилки Гравити Фолс належить наступна: дядько надав двійнята список предметів, які потрібно відшукати: черепа циклопів, банки з очима або відрізаними вухами чудовиськ, роги та інше. Але парочка буде шастати в абсолютній темряві, а тому потрібні об'єкти їм доведеться знаходити по силуетах.

  Не заплутатися в похмурих лісових лабіринтах допоможуть підказки. Просувайтеся по тропікам стрілочками. Перескочити перешкоду або підстрибнути можна стрілки «вгору», опуститися на поверх – «вниз». Зустрівшись з ворогом, затисніть пробіл – тоді ворог буде засліплений світлом на певний період і припинить атаку. По дорозі зустрічаються різні тотеми – обов'язково підбирайте їх для отримання бонусів і досягнень. Врахуйте, поки всі необхідні дрібнички не будуть зібрані, прохід на черговий рівень не відкриється.

  Подобається така небезпечна і захоплююча ідея? Тоді стартуйте гру бродилка Гравити Фолс, вибирайте героя – мрійника і романтика Диппера або активну і бешкетну Мейбл – і постарайтеся завершити завдання, поки не закінчився час.

  .
Ігри з мультфільмів