Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Альоша Попович і Тугарин Змій

  Сучасна анімаційна індустрія все рідше балує юних глядачів по-справжньому добрими і захоплюючими творіннями. Але вітчизняні генія мультиплікації примудрилися створити дійсно добрий мультик, за змістом якого розроблені ігри Альоша Попович і Тугарин Змій. Ці комп'ютерні забави душі всім завдяки цікавого і гумористичного, знайомому з анімашки, сюжетом, веселою музикою і різноманітному геймплею.

  Над російськими землями знову нависли грізні хмари, що обіцяють аж ніяк не проливний дощ, а кровопролитні битви. Знову татарва проклятущая задумала напасти на чужі володіння. Але забули супостати, що батьківщину охороняють дужі богатирі. У цій грі Альоша Попович і Тугарин Змій знову зійдуться у страшному поєдинку, щоб покласти кінець цьому тривалому протистоянні.

  Наш сміливець зробити небезпечний похід в поодинці, без підтримки, не зволила взяти навіть припаси. Він прихопив лише вірний гострий меч і власну відвагу. Стежка через дику хащу приведе його до лігва лиходіїв, де і пройде сутичка. Кожен валун приховує за собою засідку, дерева стали укриттям доя підступних ворогів. Будь напоготові і, побачивши высунувшегося недруга, швидко пригніться, не дозволивши удару зашкодити тобі. Потім впритул придвинься і починай шалену січу. Так, перебираючись від одного каменю до іншого, знищуй зрадників. Деякі атакують з потужними дубинами, інші спробують вбити списом. Изворачивайся, інакше загинеш на ратному полі.

  Альоша Попович і Тугарин Змій давненько з'ясовують стосунки, але нині їх конфронтація досягла апогею. Поразка неприпустимо, інакше про спокій рідного народу доведеться забути, а невинні люди постраждають від жорстоким поборів у скарбницю татарську. Відбий дикунам всяку охоту сунутися на російські території та пригнічувати їх жителів.

  .
Ігри з мультфільмів