Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Кішки Бродилки

    Захоплююча і невигадлива гра кішки бродилки влаштує всім геймерам знайомство з бешкетним чотириногим другом Бродом. Пухнастий малюк опинився в світі, в якому раніше не бував, він хоче повернутися додому, але йому доведеться пробратися через низку пригод. Допоможи йому подолати всі перешкоди, відкрити замкнені двері, зібрати монети і ключі.

    До кошенятам багато небайдужі, забавні звірятка, виглядають мило і невинно, про них хочеться піклуватися. Тому їх часто заводять як домашніх улюбленців і вони швидко стають повноцінними членами сім'ї. Дітлахи із задоволенням возяться з хвостатими володарями густої шерсті. Вухатих нерідко роблять головними персонажами мультиків: Том і Джеррі, Простоквашино, Леопольд. Тварини не тільки піднімають настрій, але і вмію давати хороші, корисні поради.

    Хочеш з толком провести дозвілля, кішки бродилки допоможуть це зробити. І дівчата, і хлопці не відмовляться пройти через серію чудових локацій в компанії віртуального котика. Свого героя можеш одягнути костюм лицаря або плаття принцеси, дай волю фантазії і вийде класно.

    .
Ігри з мультфільмів