Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 5

  У додатку Червоний куля 5 ви дізнаєтеся про чергові пригоди улюбленого колобка.

  Безтурботний світ веселих червоних кругляшків знову піддається смертельної небезпеки. Віроломний чорний лиходій винайшов жахливу машинку, що здатна перетворювати симпатичні м'ячики в грубі кутасті кубики. Вона працює практично безупинно, штампуючи все нові куби з беззахисних обивателів. І тільки нашому герою зупинити це божевілля.

  Головна мета хлопчину – прокрастися в лігво негідника і розбити зловісну установку. Опинившись на ворожій території, йому належить пройти серйозні випробування, перш ніж він досягне мети. Обпікають лазерні промені, глибокі ущелини і гострі шипи трапляються на дорозі з завидною регулярністю.

  Будьте пильні – перебігайте стежку тільки у моменти затишшя, коли смертоносний лазер завмре. А ось прірва вам не перестрибнути навіть з розгону. Щоб потрапити на іншу сторону, постарайтеся спершу застрибнути на підвісну платформу, і вже з неї стрибайте далі, щоб продовжити місію. А в кінці цього шляху вас чекає вирішальна битва з босом.

  Гра Червоний куля 5 припаде до душі маленьким і дорослим любителям головоломок. Перевірте свою удачу в цій флешці, і отримуйте задоволення, вирішуючи її забавні задачки.

  .
Ігри з мультфільмів