Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 2

  Гра Червоний куля 2 повідає вам неймовірну історію кохання та ненависті, в якій є все: радість і горе, блискучі перемоги і прикрі поразки.

  Колись давно, в прекрасному, але далекому світі, жили незвичайні створення. Зовні вони нагадували колобків, великих і різнокольорових. Вони не знали турбот, і з задоволенням проводили час разом, насолоджуючись свободою.

  Але всьому є межа, і їх щастя закінчилося в той фатальний день, коли підступний і злий темний кулька прийшов на їхні землі. Він приніс з собою лиха і розлуку, і ніхто, крім вас, не в силах надати йому відсіч.

  Відшукайте лиходія серед смарагдових гір, і віддайте йому по заслугах! Шлях буде довгим, повним небезпек і перешкод. Ваш персонаж здатний жваво пересуватися вперед, набираючи прискорення, і спритно підстрибувати, так що трохи пристосувавшись, ви з легкістю подолаєте бездонні прірви і увернетесь від загострених зубців.

  Крім того, у грі Червоний куля 2 ви можете використовувати будь-які корисні предмети, які знайдете. До ваших послуг і міцні дощечки, і коробочки з дерева, і важелі, і навіть деякі механізми. А зібравши по дорозі пристойний запас золотих і срібних зірочок, ви опинитеся біля фінішу не тільки переможцем, але і справжнім багатієм!

  .
Ігри з мультфільмів