Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 7

  У грі Червоний куля 7 ви знову зустрінетеся з усміхненим колобком, який подорожує по барвистому пиксельному світу, збираючи по шляху золоті і срібні зірочки, що зустрічаються йому тут і там. Іноді, правда, щоб підібрати особливо цінний бонус, слід відхилитися в бік з основної стежки, що веде до фінішу. Якщо хочете набрати рекордну кількість балів – не лінуйтеся заглядати в таємні, приховані містечка на зразок підземного ходу.

  Для проходження рівня, червоному кругляшку потрібно від старту дістатися до фінішного прапорця. Дорогу його не можна назвати легкою – вона всіяна небезпеками, що загрожують життю і здоров'ю персонажа. Секції гострих шипів, кожен дотик яких несе смерть, різкі обриви і глибокі ущелини – ось з чим вам доведеться зіткнутися, прагнучи до мети.

  Деякі бар'єри досить просто перестрибнути. Однак є й такі, які ви здолаєте тільки переїхавши через них по повітрю на рухомій платформі або задіявши спеціальну механічну лебідку. Навколо також багато підручних матеріалів, які можна пустити в справу. Головне, не упустити таку можливість, так що будьте уважні.

  Червоний куля 7 – для спритних і відважних геймерів, яких не лякають труднощі довгої подорожі!

  .
Ігри з мультфільмів