Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля в квадратному світі

  Історію сумніше важко знайти у віртуальному всесвіті... Гра Червоний куля в квадратному світі розповість вам про те, як у селищі червоних колобків завелися небезпечні і підступні темні кубики. Вони затіяли саме справжнє зло – перетворити всіх куругляшей в собі подібні квадрати. Для цього вони спорудили спеціальну установку, яка вдень і вночі готова штампувати безглузді многогранники.

  Від жаху і усвідомлення сумної долі, бідолахи зовсім розгубили свої посмішки. Дійсно, не до сміху, коли попереду така сумна перспектива! Але сидіти і сумувати не в характері нашого героя! Наш старий знайомий цілий персонаж не бажає сидіти склавши руки в очікуванні нещастя. Він вже зібрався в похід, і йому потрібно тільки заручитися вашою підтримкою.

  Подорож на похмуру фабрику належить виснажливе, що вимагає максимальної концентрації і спритності. Іноді і кмітливість знадобиться, і спостережливість. Наприклад, як ви плануєте подолати величезний бар'єр? Озирніться по сторонах, і ви точно побачите або тумбу придатною висоти, або навіть трамплін. А відбитися від загону ворогів вам допоможуть камінчики, коробки і власну вагу, адже встрибнувши зверху, ви здолаєте будь-якого опонента.

  Червоний куля в квадратному світі – це захоплюючі пригоди для будь-якого віку, від малого до великого!

  .
Ігри з мультфільмів