Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 9

  Гра Червоний куля 9 продовжує захопливу серію головоломок, яка встигла полюбитися багатьом геймерам від мала до велика. Вона має традиційно зрозумілий геймплей і безліч цікавих завдань, для вирішення яких вам доведеться задіяти на повну свою логіку і кмітливість.

  Ваша основна задача – провести в потрібну комірку червоний м'ячик. Для цього схаменіться!, і складіть оптимальну стратегію для досягнення найкращого результату. Щоб полегшити виконання завдання, розробники подбали розставити покажчики - стрілочки, за яким слід пересуватися. Придивляйтеся до підказок уважніше, це здорово допомагає зорієнтуватися на полі.

  Щоб загнати круглячок в зазначене авторами місце, використовуйте різні допоміжні предмети. Ви будете знаходити їх тут і там, і деякі з них вас порядком спантеличать своїм нестандартним виглядом. Ви можете відшукати тут сталеву пружину, гілку дерева або навіть людську руку. По правді, не так вже й важливо, як виглядає ваша знахідка. Головне, щоб нею ви змогли підштовхнути кульку до мети.

  Запрошуємо всіх фанатів цього жанру спробувати свої сили в додатку Червоний куля 9! Впевнені, що нова версія знайомої забави не розчарує вас.

  .
Ігри з мультфільмів