Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 10

  У грі Червоний куля 10 ви знайдете все – любов і ненависть, нестримне щастя і глибоку зневіру, яскраві перемоги і прикрі поразки.

  Ця історія повідає вам про барвистих землях, де живуть казкові мешканці, дуже схожі на колобков, знайомих з народження буквально кожному. Ці усміхнені і доброзичливі створення вели безтурботне життя. Вони насолоджувалися кожним моментом і приємним товариством своїх милих сусідів. Але в один день цей світ звалився, так як в ньому з'явився чорний кульку, якого переповнює злість. Підступному хитрунові доставляє радість всіх сварити і розлучати закохані парочки, і він так залякав мирних обивателів, що вони ніяк не вирішуватися дати йому гідних відсіч.

  Тільки ви можете допомогти невинним кругляшкам позбутися від негідника. Пошукайте його серед зелених пагорбів, і хай здійсниться правосуддя!

  Попереджаємо відразу - подорож буде важким і тривалим. По дорозі ви зустрінете безліч пасток, гострих шипів і інших перешкод. Обійти їх нелегко, але цілком під силу такому досвідченому геймеру, як ви.

  Керуйте своїм червоним круглим персонажем, який здатний рухатися тільки вперед, до фінішного прапорця. У додатку Червоний куля 10 використовувати всі корисні предмети, які трапляються на шляху.

  .
Ігри з мультфільмів