Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Червоний куля 12

  Ваш старий знайомий червоний кулька знову готовий до захоплюючих дух пригод в новій грі Червоний куля 12. Як і все в цій серії, цей додаток не відрізняється особливою хитромудрістю, проте має декілька рівнів, кожен з яких складніше і цікавіше попереднього.

  Як і в попередніх випусках, відважному кругляшку належить захищати одноплемінників і кохану від злісних чорних кубиків. Вони остаточно озвіріли у своєму прагненні все переробити на свій лад, і навіть нашій планеті вони намірилися надати форму квадрата! Таке не можна допустити, так що швидше тисніть «play», і починайте свою благородну місію.

  Програмісти додали в Червоний куля 12 деякі нововведення як в самому проходження завдань, так і в технічних характеристиках. Вас чекає парочка незнайомих етапів з абсолютно несподіваними задачками, так що вам точно буде колись позіхати.

  Саме чудове, що ця забава однаково сподобається як хлопчикам, так і дівчат. Їх приваблюють не тільки різноманітність квестів і гострі відчуття від протиборства зі злом, але і весела музика, а також приємне графічне оформлення. Вони хоч простенькі, але володіють особливою чарівністю.

  Бажаємо вам відмінного вечора в компанії цього непосиди!

  .
Ігри з мультфільмів