Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Великі

  Ви давно були на велопрогулке? Саме час це виправити!

  Гра Великі запрошує проїхатися за місто в компанії з дівчинкою Даринкою – перевірити новий гірський велосипед. Вас чекає путівець з різкими підйомами, неочікуваними ямками, крутими спусками і трамплінами. Допоможіть Даші подолати грунтовку і жодного разу не гепнутися.

  По дорозі збирайте бонуси. Правда до деяких складно дотягнутися – вони ховаються під укосом або потрібно гарненько набрати швидкість для спритного стрибка.

  Крутите педалі за допомогою стандартних стрілок клавіатури. Не забувайте постійно тримати затиснутою стрілочку «вгору» - вона відповідає за прискорення. Тільки при русі з гори вона вам не знадобиться – це не вимагає особливих зусиль. За допомогою інших клавіш утримуйте рівновагу.

  Кожен рівень починається стартом і завершується фінішем. Вони позначені дорожніми знаками. Мила мавпочка поруч з ними дасть відмашку стартовим прапорцем.

  Не переживайте, якщо впали 1 раз. Є 3 спроби на весь раунд спробувати заново без втрат. Але якщо падінь більше трьох – доведеться їхати назад додому, лікувати Дашині коліна і ремонтувати великий.

  Насолоджуйтесь веселою прогулянкою в сонячний день!

  .
Ігри з мультфільмів