Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра эквестрия герлз одягалки

    З самого раннього віку дівчатка обожнюють переодягатися, приміряючи на себе різні амплуа і опановуючи навички макіяжу. Втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення і придумувати нові способи нанесення мейк – що може побуті цікавіше для маленької модниці? Одна біда – від таких експериментів найчастіше не в захваті мама юного кутюр'є, адже саме її гардероб і косметичка стають жертвами творчого натхнення маляток.

    Чудовим варіантом для реалізації таланту вашої дочки буде гра Эквестрия герлз одевалки. Тут в головній ролі буде мультяшна Сутінкова Іскорка, правда, в дещо незвичному образі миловидної дівчини. Прийнявши людську подобу, вона зовсім розгубилася, адже будучи поні їй не потрібно було думати про те, що одягати. Тому вона буде просто щаслива отримати пораду від такого професіонала, як ви, і виконає всі ваші рекомендації беззастережно.

    Для перетворення привабливого персонажа у вас є безліч ресурсів. Відмінна гардеробна, засоби для укладання волосся, крему, помади, рум'яна – всім цим можна користуватися в необмежених кількостях. Запустивши додаток Эквестрия герлз одягалки можна дати волю безмежної фантазії, і при цьому ні одна мамина спідниця не постраждає!

    .
Ігри з мультфільмів