Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Ніч на Хеллоуїн

    В ніч на Хеллоуїн, коли вся моторошна нечисть прокидається, і виповзає на міські вулиці лякати припізнілих перехожих, не тільки страшно, а й весело! Героїня цієї флешки – дівчинка Емма – переконалася в цьому особисто, адже саме в це свято з нею сталося це містична подія.

    тоді Все закрутилося, як одного разу маленька модниця вирішила прибратися з приводу прийдешнього торжества в чарівний відьмацький костюмчик. Образ вийшов дійсно що треба: милі коротенькі штанці, гетри смужку, плащик зеленого кольору з величезним капюшоном і крислатий, островерха капелюшок з вушками і дзвінким дзвоником на маківці. У такому вигляді дівчинка була просто незрівнянна! Вона настільки стала схожа на справжню відьму, що крихта-вампір Ліліт обозналась, і взяла її за свою. Так вони й здружились.

    А ви хочете познайомитися ближче з цими непосидами і взяти участь в їх пригоди? Тоді ласкаво просимо! Гра Ніч на Хеллоуїн вам таку можливість надасть. Все, що потрібно – це знаходити на парних малюнках, які будуть виводитися на ваш екран, ключові відмінності. Спостережливість і увага до деталей допоможуть вам розгадати забавні головоломки, і ви побачите власними очима, в чому полягає чари напередодні Дня всіх святих!

    .
Ігри з мультфільмів