Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Мультачки

    Малюки, які без розуму від мультфільму Тачки, з задоволенням відправляться в подорож з персонажами з цієї історії – Метром і його друзями. Їм якраз потрібен ще один надійний компаньйон, який не злякається в небезпечний момент і у важку хвилину не побоїться прийти на підмогу.

    Сюжет гри Мультачки заснований на сценарії для міні-мультиків з відомим у всьому світі Блискавкою Макуином. Тут вам доведеться носитися на гоночних машинках трасами різного рівня складності. Як тільки успішно завершите етап – отримаєте величезну купу нагород і призових бонусів. Використовуючи їх, зможете доповнити образ вашого героя модним аксесуаром, змінити колір кузова або удосконалити двигун.

    Геймплей дозволяє вам ганяти тут поодинці, або перейти в багатокористувацький режим і битися зі своєю сім'єю або групою товаришів. Мультачки не мають вікових обмежень, і порадують хвацькими поворотами як маленьких діток, так і їх батьків. Ніхто не буде нудьгувати, а вечір, проведений у колі однодумців – любителів швидкості – пролетить непомітно і весело.Управляйте своїми авто за допомогою стандартного сполучення клавіш, і заряджайтеся безтурботним настроєм на цілий день!

    .
Ігри з мультфільмів