Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра маленька машинка

    У грі Маленька машинка ви познайомитеся з чарівним автомобільчиком Віллі. Його модель порядком вже застаріла, і навіть, була справа, його хотіли здати в утилізацію як звичайну купу металу. Але по дорозі їй вдалося втекти і сховатися від варварів. Тепер вона бродить по світу в пошуках доброго і щедрого господаря, щоб він віддав її в ремонтну майстерню на прокачування і виставив в якості учасника на міжнародні змагання з автоперегонів для професіоналів.

    Все своє життя ця дівчинка мріяла про такому серйозному випробуванні для себе. Вона уві сні бачила гоночний автотрек, гудячі трибуни і яскраві прапори в руках фанатів на них... Так що ви не маєте права зрадити очікування крихти – ви просто зобов'язані виконати її давнє бажання.

    Нехай тендітна зовнішність не вводить вас в оману. Під капотом маленької машинки ховається гаряче серце, що жадає перемоги більше всього на світі. Ніщо не зможе зупинити її позмагатися в силах з сучасними потужними болідами на складній віртуальній трасі. Так швидше тисніть на старт і вперед, назустріч головоломкам і пригод, які чекають на шляху втілення заповітної мрії вашої підопічної в реальність!

    .
Ігри з мультфільмів