Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Спанч Боб привид

  Назва англійською: SpongeBob ghost

  Ви не повірите, але у нашого улюбленого намальованого одного Спанч Боба, який знаменитий своєю "губчатостью" і "квадратністю", з'явився привид. Самозванець виглядає один в один як Губка, але от тільки трохи зелений і повітряний. Він настільки легкий, що здатний навіть стрибати з хмарки на хмарку.

  Ти можеш сам оцінити здібності цього приведення Спанч Боба, просто керуючи ним. Цей зеленуватий і прозорий хлопець найбільше хоче полетіти вгору до неба і нарешті покинути землю. Але ж для того, щоб це здійснити у бідолахи зовсім немає крил, тому все, що може - це підійматися вгору, хапаючи хмари на своєму шляху.

  Для управління зеленим Губкою Бобом тобі знадобитися комп'ютерна миша. Натисни кнопку миші - і привид Губки Боба тут же запрыгнет на хмарку. Хмарки потім будуть немов злегка відштовхувати його, коли він буде стикатися з ним. Таким чином він ще якийсь час затримається у своєму польоті.

  Будь обережний, не дай приведення впасти на землю, а стеж, щоб Губка завжди торкався хмари. Контролювати це потрібно за допомогою комп'ютерної миші, просто водити їй в ту сторону, де бачиш клубок пари.. Постарайся, щоб привид Спанча піднявся якомога вище вгору, тоді твій результат буде вище. Бажаємо успіху!

  .
Ігри з мультфільмів