Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Як приручити дракона 2

  Не минуло й п'яти хвилин після релізу гри Як приручити дракона 2, як тут же голодні до кльовою аркади хлопчики і дівчатка кинулися її завантажувати. Шедевр з'явився і на нашому порталі, а тому зможеш оцінити всі достоїнства самостійно.

  Інтерфейс нашої програми починається з визначення величезною ящірки і його наїзника. Вибирати доведеться між двома варіантами: Змійовиком з дівчиськом по імені Астрід і Нічний Фурією з Иккингом. Сьогодні вони поміряються силами у чесному поєдинку! Подібне бій покаже не тільки самого крутого літаючого тварини, але ще і майстерність його володаря. Для цього вони можуть використовувати два типи атаки: звичайну і альтернативну.

  Хтось атакує ударом могутньої лапи і метає потужний струмінь синього полум'я. Другий дракошка завдає ушкодження своїм хвостом, а також рясним потоком вогню з пащі. Для запуску даного виду нападу, необхідно накопичити достатньо енергії! Якщо під час цього процесу пропустиш контратаку, то доведеться починати все спочатку.

  Як приручити дракона 2 стала безсумнівним успіхом розробників, адже завдання вийшло нітрохи не гірше оригінального мультфільму. А місцями навіть і краще!

  .
Ігри з мультфільмів