Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Биошок Інфініті

    Представляємо вам нову забаву з елементами наукової фантастики в жанрі шутера від першої особи - Биошок Інфініті. Вона перемістить вас в 1912 рік, коли детектив приватного агентства Букер Девітт прибуває на острівець, розташований неподалік від узбережжя штату Мен. Його привозять сюди кілька дивні і ексцентричні близнюки Лютес, обіцяли оплатити всі борги сищика якщо той знайде якусь Елізабет і доставить її до них. Піднявшись на вершину місцевого маяка, наш герой виявив чудове пристрій, який миттю доставляє його в літаючий місто – утопію Колумбію.

    Незабаром хоробрий хлопець знаходить вежу, яку уклали дівчатко. Здолавши механічного охоронця Солов'я, обидва персонажа рятуються і пробираються на дирижабль і тримають курс на Нью-Йорк. Однак повітряне судно захопила антиурядова, не дуже законна угруповання Глас Народу. Їм обіцяють свободу в обмін на зброю. Ось тут виявляється унікальний талант юної панночки відкривати «розриви», іншими словами – портали в паралельні альтернативні світи. Намагаючись добути спорядження, мандрівники переміщуються у всесвіт, де зустрічають героя-мученніка, загиблого в ім'я справедливості, і чия смерть послужила зав'язкою громадянської війни в нашому світі.

    Чим же закінчаться пригоди солодкої парочки, чому всі полюють за незвичайною дівчиною, і як пов'язано між собою все у всесвіті – ви дізнаєтеся, пройшовши всі рівні в грі Биошок Інфініті.

    .
Ігри з мультфільмів