Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Легенда Чіма

  Тварини примудряються привертати увагу людей навіть в комп'ютерному світі. Згоден з думкою, що кожен звір заслуговує ласки і турботи, тоді бери під свою опіку героя гри легенда Чіма. Невеликий, але вже відважний левеня намилився самостійно пуститися в небезпечну подорож. Він втік від батьків і друзів, вирішив здивувати їх своєю сміливістю.

  Його мета – здобути гору алмазів та інших дорогоцінних каменів, цар звірів марить самоцвітами і заради них готовий на подвиги. Не відпускай його одного в ризиковану мандрівку, стань його вірним охоронцем, забезпеч безпека. Разом з непосидою забудеш про нудьгу і відчуєш себе в ролі мисливця за скарбами.

  Легенда Чима заведе тебе далеко. Доведеться пройти по довгій дорозі у пошуках кристалів, добувати і привласнювати їх не просто. Дрімучий ліс наповнений непередбачуваними пастками і дивними зустрічами з місцевими жителями. Ворогів серед них більше, ніж безневинного народу, варто остерігатися зіткнень.

  Персонаж вже намітив маршрут і налаштований по ньому йти, не відставай. Спритно роби маніпуляції мишкою і клавіатурою, допомагай власникові пишною гриви долати перешкоди. Він не хоче впасти в прірву або воду. Тримай під контролем відбувається і біди не трапиться.

  .
Ігри з мультфільмів