Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Гаррі Поттер 1

  Перед вами – перша аркада з серії, присвяченій дитячих творів англійки Джоан Роулінг. У грі Гаррі Поттер 1 вам належить зруйнувати плани підступного лорда Волан-де-Морта, для чого доведеться розгадати таємницю Філософського каменя.

  Виконуючи обов'язкові сюжетні завдання, ви зможете вивчити всі секрети старовинного замку Хогвартс, взяти участь у змаганнях з квідичу і, звичайно, вивчити пару заклинань. Вирішуючи різноманітні завдання, ви накопичуєте бали і бонуси (максимум 402). Наприклад, зберіть усіх шоколадних жаб, які скачуть по коридорах, і відновлюйте загублену в бою магічну енергію. Також вам знадобиться колекція цукерок-бобів Берті Боттс.

  Гаррі Поттер 1 тримайте вушка гостро. У вашого ворога безліч поплічників, серед яких – дементори, смертежери і страшні єгеря. Кожен з них здатна спустошити людини від будь-яких позитивних і радісних емоцій.

  У процесі проходження місії може скластися ситуація, коли у вас не буде ніякої можливості повернутися до позицій з вже пройдених рівнів, а деякі дії виявляються нездійсненними. Ось тут і стануть в нагоді вам усі уроки чаклунства і практичної магії, які давали вам досвідчені педагоги старої школи.

  загалом, хапайте свою чарівну диво - паличку, і вперед – у світ казки, чарівництва і пригод!

  .
Ігри з мультфільмів