Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Льодовиковий період 5

    В новому сезоні снігової історії у нашого доброго друга Скрата з'явилася така ж руда шаблезуба подружка Скратти. Але, на жаль, в Льодовиковому періоді 5 шкодливі непосиди потрапили в халепу. У гонитві за апетитним гігантським горіхом, вони впали разом з видобуванням в ущелині, глибоке і вузьке. Як же тепер їм вибратися звідти?

    Хитромудрі білки придумали чудовий спосіб піднятися вгору всередині мильної бульбашки. Але без вашої допомоги їм ніяк не впоратися. Цей вид транспорту дуже крихкий і дуже повільний. Досить наткнутися на найменший сучок або виступ скелі – і ваші пасажири стрімголов скотяться знову на дно. Не допустити такого лиха - ось ваша основна задача. Направляйте кулька таким чином, щоб жодна ялинка, яких так багато росте на схилах, не зачепила своєю гострою верхівкою глянцевий сферичний бік. Також слід побоюватися падаючих зверху метеоритів, злісних зголоднілих бджіл і безліч інших колючих небезпек, що так і норовлять перервати беличий політ.

    Управляти в грі Льодовиковий період 5 зовсім не складно. Потрібно щоб хвостаті бестії підстрибнули? - Тисніть пробіл. Перешкода на шляху або спокусливий дрібний горішок? – Використовуйте клавіші зі стрілками.

    .
Ігри з мультфільмів