Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Малюк і карлсон

    Хто не знає чарівного чоловіка, в міру вгодованого і в самому розквіті сил? Його впізнає кожен навіть по звуку маленького пропелера і банку варення в пухких ручках!

    В цьому квесті Карлсон і його добрий друг Малюк запрошують вас до чергових проказам. Спочатку пропонуємо уважно розглянути кімнату, і, не знайшовши гідного приводу для пустощів, виходьте на дах. Тут скрізь розкидана стара черепиця, а краєвид просто позбавляє здатності говорити! На сусідньому будинку видніється горищне вікно, як завжди відкрите, праворуч від будівлі – кілька дитячих майданчиків, зліва – невелика площа з комерційними кіосками і людьми, снують туди-сюди. І ось толстячек знову тисне на кнопку, і вирушає вниз, до малечі, щоб озирнутися. За задумом творців, ваш персонаж має певним рівнем настрою, який відображається на відповідному індикаторі. На початку забави воно по суті нульове, і ваше завдання розвеселити літаючого чоловічка. Так що вперед – до нових вражень і відмінного настрою і пригод!

    Захоплююча гра Малюк і Карлсон за мотивами оповідань Астрід Ліндгрен дозволить вам весело провести час у колі сім'ї або з друзями і різноманітить Ваше дозвілля.

    .
Ігри з мультфільмів