Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Хороший динозавр

    Наш світ постійно змінюється, на планеті виникають нові види живих істот, інші навпаки зникають, залишаючи по собі лише спогади. Але віртуальні пригоди з легкістю можуть оживити будь-яке створення, навіть дракона або фею. У грі хороший динозавр піде мова про велетенському «звірятко», що існувало кілька мільйонів років тому. Сьогодні такого гіганта не зустріти в зоопарку, тільки в музеї, де представлені доісторичні тварини.

    Ця історія розповість про незвичайну дружбу між звичайним хлопчиком і величезним монстром з доброю душею. Виявилося, що ці «крихти» не вимерли, вони зазнали еволюції, порозумнішали і спокійно живуть у віддаленій місцевості. Сюжет розвивається у вигаданому світі, тут люди не досягли високої стадії розвитку, залишилися на примітивному рівні.

    Зустріч персонажів сталася випадково. Підліток регулярно подорожував і обзаводився друзями в різних куточках Землі. Але хороший динозавр став несподіваною знахідкою для героя. Він не сподівався такого повороту подій і не знав, що довгошиї велетні ще бродять по джунглях. Після знайомства почали відбуватися самі прикольні халепи. Все йшло нормально, поки не з'явилася одна проблема. Зникли маленькі динозаврики, вони літали і пропали. Треба відшукати їх і повернути батькам.

    .
Ігри з мультфільмів