Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Жінка кішка

  Назва англійською: cat woman

  Не дивно, що жінка кішка і всіма міцно улюблений супергерой на ім'я Бетмэн, сподобалися один одному. Чорний лицар зміг розгледіти всі позитивні якості цієї красуні з гострими кігтиками. Вона розумна, вихована, при цьому вміє битися і відстоювати свою точку зору. На жаль, їм бути разом не доля. Вся справа в тому, що у них дуже багато відмінностей, але і також багато подібностей. Так що їх дороги розійшлися.

  Але в грі жінка кішка можна сповна оцінити те, наскільки струнка, жіночна і фігуриста ця героїня. Як вона може не подобатися, швидше за все, добра половина хлопців просто без розуму від неї. Багато мріють хоча б просто познайомитися з нею, причому не тільки чоловіки, але й дівчата. Вона так спритно справляється з керуванням мотоцикла, що це викликає щирий захват. Красиво входить у всі повороти, здійснює просто немислимі віражі. Так і зі смаком у цієї кішечки все в порядку. Її шкіряне вбрання просто приковує погляд, він акуратно обтягує її точений силует, демонструючи всі її переваги. Що стосується недоліків, то у цієї леді їх немає.

  Однак вистачить милуватися, потрібно приступати до виконання місії. А вона на цей раз полягає в пошуку букв, які ретельно заховані і замасковані на тлі зображення.

  .
Ігри з мультфільмів