Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Могильний Хеллоуїн

    У грі Могильний Хеллоуїн вам належить освоїти професію ді-джея і створювати чудові музичні треки, які прийдуть вам в голову. Допомагати в цьому новому для вас справі буде сама Каста Фірс, відома і улюблена багатьма співачка.

    Ця діва обожнює сцену, жаркий світло софітів і захоплені погляди фанатів, і раніше виступала постійно. Але щось сталося з її пам'яттю, і вона стала плутати слова власних пісень. В результаті вчорашні хіти перетворилися в жахливе чаклунство, що звертає шанувальників у тварин. Тому артистка помітно скоротила гастрольний графік, і прийняла рішення давати тільки 1, зате грандіозний концерт у році, в ніч напередодні Дня всіх святих.

    Зрозуміло, місцем проведення цього моторошно – неймовірного, масштабного дійства було обрано знаменита Школа Монстр Хай. Але щоб виступ пройшов без збоїв, і наша зірка виступила блискуче, не перетворивши при цьому гостей вечора в лупоглазых жаб і пухнастих кроликів, ви повинні їй допомогти. Ваше завдання – міксувати композиції, під які виконавиця буде співати. Вибирайте стиль, в якому хочете грати, і приступайте до цієї веселої і творчої роботи! Хай усі запам'ятають цей Могильний Хеллоуїн як найяскравіша подія у всій монстровселенной!

    .
Ігри з мультфільмів