Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Маски на Хеллоуїн

  Переддень Дня всіх святих вже скоро, а це означає, що можна буде на повну котушку повеселитися! Всі вже давно підготувалися і отгладили нарядні костюми, і тільки красуня Барбі у своїх щоденних клопотах не встигла цього зробити, і тепер ламає голову, де б роздобути маски на Хеллоуїн, адже її модні рожеві одежинки для такого випадку точно не годяться!

  Нічого не поробиш – доведеться і в цей раз вам виручити модницю. Допоможіть дитині створити образ цієї казкової героїні. Він повинен бути страхітливим, щоб відповідати тематиці вечірки, але неодмінно красивим. Для цього знадобиться весь ваш талант стиліста і тонке почуття міри, без якого ви легко зліпіть з вашої гарненькою підопічною не фатальну красуню, а безглузде опудало.

  Вибирайте для лялечки незвичайне плаття з її багатого гардеробу, і прикрасьте тематичними аксесуарами. Зачіска і з завитками – ріжками і жахливий макіяж доповнять образ, надавши йому цілісності та завершеності.

  Все, що вам може знадобитися, ви знайдете в зручному меню, за відповідними іконками. Управління у додатку Маски на Хеллоуїн саме просте – за допомогою мишки. Не втрачайте часу – свято наближається, а у вас ще так багато роботи!

  .
Ігри з мультфільмів