Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Овечка 2016

  Гра Овечка 2016 року – для тих, хто любить завзяті і веселі розваги без особливих інтриг і хитрувань. Вона сподобатися крихтам за яскраву, соковиту графіку і інтуїтивно зрозумілий геймплей, а дорослим – за можливість побавитися і надати відпочинок стомленому від проблем мозку.

  Тут ви спробуєте освоїти професію стригаля, яка зародилася в Австралії на самій зорі вівчарства. Вам видадуть спеціальні ножиці, якими треба вміло орудувати, щоб встигнути підстригти всіх баранчиків, що пробігають повз. Для цього вам слід проявити неабияку вправність, адже з переходом на наступний рівень кількість ваших пухнастих клієнтів і швидкість їх надходження до вам буде зростати.

  У житті це дуже трудомісткий робота, що вимагає відмінної фізичної підготовки. У Новій Зеландії, наприклад, стрижку овець пропонують визнати олімпійським видом спорту, а рекорд у цих екзотичних змаганнях становить 500 голів за 8 годин. За визнанням експертів, для цього подвигу рекордсмену знадобилися зусилля, рівні пробігу 2-х бігових марафонів поспіль.

  У додатку Овечка 2016 від вас такого геройства не потрібно. Все, що потрібно – просто клікати мишкою, намагаючись робити це якомога швидше. Заряджайтеся позитивом, і встановлюйте власні рекордні досягнення!

  .
Ігри з мультфільмів