Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра дивний сад 2

  В один погожий вихідний, ваш приятель Августин запросив вас з собою відвідати його родове гніздо. Давненько він навідувався до батьків, і був вельми здивований тим, як занепав будинок і чудовий сад, який 2 роки тому був чудово гарний.

  Звичайно, після теплої зустрічі зразковий син тут же взявся відновлювати колись зразкове маєток. Але для цього потрібні чималі кошти – за всі роботи і поліпшення необхідно платити. Але як заробити швидкі гроші, адже відпустка такий короткий? Саме правильне рішення – розпродати більшу частину непотребу, що накопичився в житло за довгі роки. Вашій родині воно вже не знадобиться, а ось сусідам стане в нагоді.

  Вся округа, почувши про цікавий аукціон, збіглася на розпродаж. Кожен вже визначився з тією річчю, якої бажає володіти. По черзі гості називають цікаву штучку, а ви шукаєте його серед інших. Намагайтеся робити це як можна швидше. Чим довше відвідувач чекає – тим менше він вам заплатить за покупку. Якщо принесете не те – будете ненадовго заблоковані. Якщо впораєтеся дуже спритно – отримаєте додаткову винагороду за відмінне обслуговування.

  В результаті ігри Дивний сад 2, коли ви зберете достатню суму, зможете перетворити ваш ділянку в еталон для наслідування і просто райське містечко.

  .
Ігри з мультфільмів