Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Госпіталь

  Гра Госпіталь – напрочуд цікава забавка, яка дає неабияку можливість всім представникам сильної статі відчути себе в амплуа жінки, яка працює дитячим лікарем.

  Чоловіки, ви тільки уявіть собі, що лікуєте маленьких пацієнтів. І ось одного разу до тебе потрапляє на прийом юна і наймиліша міледі. І вам необхідно виконати з нею ряд потрібних процедур і аналізів. Спочатку треба заклеїти ранку на її ніжною ручці, потім можна почати і інші заходи з її крихітним і незміцнілим організмом. Поміряти дитині температуру, потім прослухати стетоскопом як б'ється її серце, після оглянути її шийку, ну і далі за списком.

  Щоб герой міг це зробити професійно і кваліфіковано - на панелі збоку представлені всі інструменти на вибір. З ними ти маєш шанс провести діагностику як справжній лікар. Це неоціненний досвід одночасно з приємним проведенням часу.

  Госпіталь – ймовірність відчути себе справжнім лікарем, рятує людські життя від кашлю і болю в животику. Спробуйте. Ви залишитесь досить, це стовідсоткова гарантія.

  .
Ігри з мультфільмів