Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Стрибання кулі

    Нашу планету знову атакують прибульці із сусідньої галактики. Ви вже навчилися лазерними променями відбивати атаки літаючих тарілок – від них ще ніхто безкарно не йшов. Але інопланетяни прихопили з собою секретне, дуже нестандартна зброя. Не залітаючи в зону ураження, вони скидають на Землю заподіюють людям шкода стрибання кулі.

    Це якась невідома раніше, біологічна структура, здатна до самостійної думки. Вона не пропаде сама по собі – попереду жорстоке протистояння, адже від одного дотику цього об'єкта людина отримує травму, а від декількох – помирає.

    Ваш персонаж – таємний агент спеціальної організації з ліквідації цієї напасті. Ви захищені від травмування унікальним, мега міцним костюмом, який також в силах запобігти раптові напади. Головне завдання – встановити інноваційний пристрій невеликих габаритів в умовленому місці. Воно випускає розряди енергетичних микролучей, повергающих суперника в биошок. Однак у нього є один суттєвий недолік. У грі Стрибання кулі є примірники особливо великих розмірів. Такі не гинуть під дією биошокера, а навпаки – розпадаються на купу маленьких копій. І тепер, коли перемога вже майже в кишені, доведеться починати все заново.

    .
Ігри з мультфільмів