Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Симулятор Яндере

  Кількість шанувальників гри Симулятор Яндере стрімко збільшується, при тому, що вона навіть не завершена, і ще не всі «фішки» опрацьовані розробником, який, до речі, всього один.

  У грі симулятор Яндере ви приймаєте управління дивною і злегка навіжений японської дівчинкою, яка будь-якими способами намагається зблизитися з симпатичним хлопцем. Але любов у нашої героїні маніакальна, а тому і прийоми для зближення вона вибирає не зовсім, скажімо так, традиційні. Підходячи до об'єкта обожнювання, дівчина втрачає дар мови, зате, побачивши конкуренток, здатне на будь-яку підлість, щоб не допустити її зустрічі з коханим.

  По суті, основна місія yandere simulator складається в наступному: потрібно завоювати серце хлопця, примудрившись не загриміти за ґрати. А ось методи для цього хитромудрого підприємства пропонуються досить різноманітні, а часом і шокуючі.

  наприклад, розібратися з суперницею у грі симулятор Яндере допоможе наклеп. Нашепчите однокласникам всякі гидоти про потенційну розлучниці і перетворите її в ізгоя. Не менш дієвим буде подстроенный нещасний випадок. Втім, невигадливою претендентці можна і натякнути, що ви маєте намір боротися до останнього, а відмінним аргументом послужить затиснутий в руці ніж. Якщо і це виявиться неефективним, то переходьте до кардинальних дій – холоднокровно переріжте гордо набридливої опонентці.

  Тепер починається найбільш складний етап у симулятор Яндере: знадобиться не просто приховати всі докази, але і знайти будь-які виправдання для поліції, щоб довести свою непричетність до злочину. Для цього доведеться замывать сліди крові, змінювати испачкавшуюся форму, прибирати останки несмышленых жертв, перетягувати тіла з перерізаними ковтками, спалювати їх і робити інші малоприємні маніпуляції.

  При цьому, часу на «охмурение» красеня відводиться всього тиждень, так що зволікати з усуненням неприятельниц не можна.

  Симулятор Яндере повністю відповідає анімешних стилістиці, так що приголомшливою графікою він похвалитися не може. Зате сам геймплей настільки незвичайний, що інші недоліки стають несуттєвими.

  .
Ігри з мультфільмів