Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Лікувати людей

  В дитинстві дівчата із задоволенням грають у лікаря, займаються лікуванням своїх плюшевих ведмедиків і зайчиків, навіть батьків. Щоб розвинути у дитини необхідні навички та вміння, купувалися спеціальні іграшкові набори для юних медиків, у них входив термометр, пластикові ліки, шприци, ванночки, стетоскоп і інші предмети. Сьогодні на заміну всім цим жартів прийшли комп'ютерні ігри, з їх допомогою всі бажаючі можуть побувати в шкурі професійних докторів і зайнятися лікуванням хворих. В їх ролі можуть виступати чоловіки, жінки і навіть звірі. І ми говоримо не про симуляторі лікаря, зараз мова йде про більш цікавому розвазі з майже справжніми віртуальними пацієнтами.

  Всім нам регулярно доводиться відвідувати лікарню за потребою або в цілях профілактики. Чи Не виникало у тебе бажання відкрити особисту медичну клініку, очолити установу і нести відповідальність за те, що відбувається. Гра лікувати людей для дівчаток надає шанс зайнятися створенням лікарні. Ти спробуєш зробити її найбільш відвідуваною в містечку. Одночасно спробуєш сили в економічній стратегії і реалістичному симуляторі лікарні. Стеж за заробітком клініки, настроєм і станом клієнтів, щоб нічого не упустити.

  Геймплей гри лікувати людей

  Щоб зайняти посаду адміністратора в провідній лікарні і приступити до лікування людей, треба пройти кілька етапів, на які розділена гра лікувати людей. Початковий рівень - це навчання, його не можна пропустити, інакше десять інших не відкриються. Приділи йому трохи часу, розберися з усіма нюансами в невеликій лікарні. Спочатку проведи дівчину до реєстратури, вона заплутала в коридорах і сама потрібний столик не знайде. Використовуй для виконання цього доручення мишку. Коли дівчинка отримає консультацію, то відправиться на масаж, покажи їй дорогу в потрібний кабінет і виконай масажні дії, так як ти на даний момент єдиний лікар в оздоровчому закладі. Завершивши навчальний курс вирушай до справжнім практичних завдань.

  З самого початку сюжет гри лікувати людей вже буде ускладнений деякими моментами, кількість відвідувачів зросте, число стійок теж. З'явиться лікар, він буде допомагати тобі. Намагайся надавати клієнтам усі бажане обслуговування, не змушуй їх довго чекати, інакше вони почнуть сердитись. Тоді оплата за працю буде маленькою, рейтинг не буде рости, а навпаки впаде. Даний показник має велике значення, він впливає на заробіток. Кожен рівень супроводжується стабільним приростом хворих, доведеться прискорюватися, щоб не отримувати штрафи. Будеш занадто повільна, деякі покинуть будівлю і доведеться повернутися до самого початку.

  .
Ігри з мультфільмів