Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Макіяж для Троянди Барбоскиной

  Бути справжньою леді – нелегка праця, гра макіяж для Троянди Барбоскиной проведе для всіх бажаючих екскурсію у світ собачки-модниці. Мультяшна красуня багато уваги приділяє зовнішньому вигляду, вільні хвилинки присвячує любованиям біля дзеркала. Героїня прагне стати еталоном вишуканості, її мрія – отримати звання " міс досконалість.

  Очаровашка в рожевій кофтинці впевнена, що якісний мейк ап гарантує половину успіху. Хлопці звертають цікаві погляди виключно на доглянутих і охайних панянок. Сама стильняшка намагається підкорити Тимоху, вона будує йому очі, кокетує. Такими діями їй вдалося схилити песика до побачення. Зустріч відбудеться сьогодні ввечері, треба до неї грунтовно підготуватися.

  Стань стилістом для чудачки, від хвилювання у неї тремтять руки, вона не впоратися з помадою і тушшю самостійно. Поки пухнаста мордочка продумує план поведінки на рандеву, ти починай ритися в декоративної косметики. Розочка без розуму від походу по магазинах, вона накупила купу тіней, кремів, блисків і інших дівчачих штучок. .

  Тимошка запросив свою обраницю в кафе, там буде багато народу, тому треба не впасти в бруд обличчям. Перед нанесенням макіяжу, почисти зуби. На туалетом столику лежить кілька паст з різними смаками, хапай яку хочеш. Потім зазирни в душ і мій густу шерсть з ароматним шампунем, тоді вона заколоситься і стане приємно пахнути. За допомогою спритних маніпуляцій, перетвори дівчинку в милу дівчину, її образ повинен виділяти романтизм і ніжність. Тоді у хлопчини не буде іншого виходу і він закохається.

  .
Ігри з мультфільмів