Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра гонки енгрі бердз

  Звичайно, маленькі відважні пташки зайняті боротьбою зі свинками. Однак сьогодні – вихідний, і намічаються масштабні гонки енгрі бердз.

  Змагатися за перший приз в екстремальному водінні зібралися милашка Стелла, відважні Ред, надшвидкий Бомб і сам король зелених поросят. Вони вже зайняли свої місця в болідах і чекають сигналу, щоб стартувати. Кожна машинка відрізняється потужністю, максимальною швидкістю і запас нітро прискорення. Гонщики, ясна річ, страшенно хвилюються. Однак вони добре підготовлені і готові показати всю свою майстерність.

  Ваше завдання – управляючи рухами автомобілів, проїхати від старту до фінішного пункту раніше всіх конкурентів. Траса дуже звивиста, і тут потрібен особливий навик пересування по серпантину. Постарайтеся з самого початку вирватися вперед – це дасть вам перевагу для маневрів.

  У грі Гонки енгрі бердз існує 5 локацій, а в них - по п'ять рівнів. На початковому етапі для вас доступні лише 4 картингу. Як наберетеся досвіду – відкриються інші. Кожен заїзд буде нагороджуватися призовими бонусами, які можна обміняти на удосконалення тачки. Так ви швидше зможете отримати заповітний титул переможця.

  Топите стрілочку вгору на клавіатурі щоб авто рухалося як можна швидше, а щоб прискоритися кнопку Z.

  .
Ігри з мультфільмів