Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Absolute Drift

  З кумедною аркадою Absolute Drift від інді-розробників ви не просто влаштуєте запаморочливі трюки на боліді, але і створите витіюватий малюнок на трасі. Звичайно, мається на увазі не художній шедевр, але прикольне зображення, порівнянне з ілюстрацією в Paint, досить доречно. Керуючи авто і «виписуючи» запаморочливі віражі, ви отримаєте вигадливі візерунки, що залишаються від шин.

  Гра Absolute Drift відрізняється лаконічністю і вельми симпатичним сеттінгом, оформленим у червоних, білих, сірих і чорних тонах. Всі елементи віртуального міста виконані в манері мінімалізму, що робить додаток дуже стильним.

  Є в забаві особлива «фішка» - дрифтуя, можна перелетіти з одного треку на розташовану нижче або вище локацію. На сьогоднішній день доступні два режими: дрифт-трек – він має обмеження і дозволяє зробити три заїзди, за яке потрібно заробити балів по максимуму, і фрістайл – єдиним лімітом тут є час, а саме – дві хвилини.

  Управління не потребує використання половини клавіатури, так що навіть юні геймери здатні її освоїти досить швидко. Застосування джойстика також допустимо, що надає потісі додаткову зручність.

  .
Ігри з мультфільмів