Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Тачки 2

  Відчайдушний гонщик і просто пустотливий і веселий малий Блискавка Маквин з популярного мультика, мабуть, знайомий всім. Весела анимашка сподобалася всім, хто обожнює стрімкі гонки і божевільні швидкості. А ось стати учасником запаморочливих змагань можна з грою тачки 2. Разом із завзятим персонажем ви подолаєте всі кола складних і повних перешкод гоночних трас, залишите позаду конкурентів і першим дістатися до заповітної фінішної лінії. Готові до таких змагань? Тоді мерщій приступайте до гри тачки 2.

  Якщо пристрасть до неймовірним трюкам на потужних автомобілях не дає спокійно жити, а звук працюючого мотора солодше будь-якої музики, тоді ця флешка точно розважить вас. Потіха чудово тренує рефлекси і розуміння основ фізики.

  Беручи управління рветься в шлях героєм, підготуйтеся проїхати багато кілометрів складних маршрутів, рельєф яких досить небезпечний. Такі випробування не зовсім звичні для нашого сміливця, але під вашим керівництвом він з легкістю забереться з перешкодами. Головне завдання – ухитритися підібрати максимум бонусів по дорозі і не «вилетіти» в кювет. Швидкість розгону і чергуються круті підйоми особливо непередбачувані, адже на них можна перевернутися. Постарайтеся не допустити аварії, інакше лідерство вам не світить. Побачивши ненадійний ділянку, пригальмувати, а якщо машину все ж повело, то повернути заданий напрямок і уникнути перевороту в повітрі дозволяє особлива система стабілізації. Скористайтесь кнопками клавіатури, щоб змістити центр ваги на перед чи назад і відновити рівновагу.

  Пілотування болідом у додатку Тачки 2 здійснюється стрілками:

  - вгору - для натискання педалі газу;

  - вниз - гальмування;

  - направо і наліво - врівноважування за рахунок передньої або задньої частини.

  .
Ігри з мультфільмів