Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Пасьянс Павук

  Назва англійською: Spider Solitaire

  Любите розслабитися і провести час у захоплюючій грі пасьянс павук? Тоді ласкаво просимо! Перед вами з'явиться дошка з картами різних мастей, які будуть викладені у випадковому порядку. Коли ви натискаєте на тузи - відкриються пусті клітинки перетягуванням. Таким чином ви будете здійснювати свої ходи. Віднині, головна мета буде полягати в тому, щоб на полі не залишилося ні однієї зайвої карти. Всі вони повинні бути розподілені по мастям за зростанням від найнижчої - двійки, до найвищої - тобто короля.

  Змінюючи вільні картинки місцями, вам доведеться гарненько подумати, перш ніж робити наступний хід. Адже саме від того як перемістити карту, залежить чи зможете ви продовжувати рівень або зазнати поразки. Оскільки захопившись розвитком події, можна банально не звернути увагу на те, як закінчаться всі допустимі варіації. Квест вміє давати вам підказки, шляхом підсвічування зеленим кольором комбінацій для продовження партії.

  Це означає, що є можливість перетягнути туз або даму в інший куток. Пасьянс Павук може стати в нагоді в похмурі довгі вечори і підняти настрій, коли вам нічим зайнятися. В цілому це заняття не тільки цікаве, але і корисне. Воно позитивно впливає на абстрактне мислення і логіку геймера. Так що дерзайте, але не забудьте про уважність. Удачі.

  .
Ігри з мультфільмів