Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Лего миксели

  Пропонуємо вашій увазі чергову забаву з серії Lego Mixls. Це неймовірно життєрадісна категорія про чарівних монстрів. Вона поєднує в собі елементи конструктора, гонок та баталій.

  Лего Миксели – дуже незвичайні різнокольорові істоти, які мають здатність об'єднуватися в химерні гібриди. У цій флешці у вас є шанс чудово поекспериментувати в конструюванні нових цікавих персонажів.

  За сюжетом цієї історії, разом з вашими героями вас чекає захоплююча подорож в підводний світ. Ви керуєте маленьким батискафом, тому вкрай важливо вивчити його технічні характеристики, перш ніж відправитися на пошуки скарбів, укритих на дні. На маленькому човні вам потрібно обстежити морські глибини, що доставить вам небувале задоволення. Однак будьте готові до протистояння місцевих жителів – глибинних черв'яків, які проти такого вторгнення на їх територію.

  Битви не уникнути, тому подбайте про те, щоб воно було результативним для вас. Орієнтуйтеся під товщею води використовуючи сучасний ехолот і розправляйтеся з ворогами за допомогою снарядів.

  Гра Лего Миксели порадує вас соковитою графікою, динамікою подій і можливістю проявити свої творчі таланти у створенні унікальних дійових осіб.

  .
Ігри з мультфільмів