Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

    Гра Планета самоцвітів

    Головоломки із серії «збери три в ряд» відрізняються такою різноманітністю вибору, що легко загубитися. Не всі вони варті уваги, але гра Планета самоцвіти до таких не відноситься. Вона виділяється певним сюжетом і чудовою графікою, що, безперечно, є її перевагою на тлі інших. Тут є головна героїня Джиммі, яка не проти поділитися з вами усіма секретами цього краю і стане вірним партнером.

    Можливі 3 варіанти проходження флешки. Можна збирати бали за відрізок часу, спустити метеор або очистити поле. При виконанні завдань вас чекають всілякі приємності у вигляді призів. Їх можна отримати за будь-які досягнення чи купити. Крім того, можна відправитися в подорож разом з товаришами, з якими є можливість ділитися досвідом, життєвою енергією або коштовностями. До речі, поповнити сили дуже просто – роблячи добрі справи для місцевих жителів. Будуйте будинки, садіть фруктові дерева, прикрашайте садиби, і вам вистачить здоров'я на все.

    Планета самоцвітів заворожує з першого кроку. Яскравий світ кристалів надовго притягне вас до монітора. Постійно ускладнюються місії не дадуть занудьгувати і додадуть динаміки процесу. Тримайте хвилю позитиву, і проходите цю шараду до переможного кінця!

    .
Ігри з мультфільмів