Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Гаррі Поттер і таємна кімната

  Пригоди чарівника зі шрамом на лобі тривають у грі Гаррі Поттер і таємна кімната. Хогвартс наче притягує дивні події, особливо з тих пір, як хлопчисько в окулярах вступив на курс Ґрифіндору. Він і його друзі – центр уваги і найбільш захоплюючих пригод. Все не встигли отямитися від халепи з філософським каменем і тут це.

  Персонажі

  Управляти можна тільки головним героєм гри Гаррі Поттер і таємна кімната. Йому вже 12 і він готовий до серйозних подвигів. Його товариші – Рон і Герміона часто фігурувати в сюжеті, як і Дамблдор, і Снейп, Драко, Тому Реддл, Плакса Міртл. Крім них будуть виникати на різних локаціях інші учні і викладачі магічного навчального закладу.

  Нововведенням квесту Гаррі Поттер і таємна кімната є редактор рівнів. Геймер при бажанні може скористатися ним і створити персональний етап або якийсь мод.

  Сюжетна лінія

  Без квидича на мітлах нове випробування юного чаклуна не обійшлося. Йому доведеться протистояти Слизерину, багато неприємностей доставить Мелфой, його треба побоюватися більше за інших членів команди. Чималий акцент зроблено на дуелі, вони заборонені в стінах замку, але деякі нехтують правилами і б'ються. Перемога в такому поєдинку – це можливість продовжити шлях і отримати бонуси в нагороду. Всього можна застосовувати три види заклинань, все буде залежати від особистої сили реакції і енергії дуелянта.

  Особливості проходження

  Серія заклять розширилася, без них проникнути в прихований приміщення жіночого туалету не вийде. Щоб здолати величезного василіска, дістати його зуб і знищити щоденник Волан-де-Морта, готуйся добути список артефактів, прибрати з дороги десятки ворогів, виконати не менше завдань і запам'ятати масу допоміжної інформації.

  .
Ігри з мультфільмів