Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Ангри берс хеллоуїн

  Назва англійською: Angra birds halloween

  Всім давно відомий популярний свято з особливим характером, про який піде мова в грі ангри берс хеллоуїн. Вже кілька років ці забавні створення радують нас своїми дивовижними і різноманітними розвагами. Творці намагаються по кожному приводу створювати нову версію цієї флешки, щоб радувати шанувальників і давати їм можливість провести час в компанії агресивних пернатих.

  І ось ці малятка вирішили також відзначити костюмовану вечірку і по-своєму підготувалися, а щоб дізнатися як саме, швидше бери мишку в руки і берися за справу. Запевняємо, що попереду тебе чекають лише захоплюючі пригоди і цікаві завдання. Доведеться неабияк поламати голову, включити кмітливість, кмітливість, логіку і винахідливість, щоб пройти всі місії і вийти переможцем.

  Швидше за все, багато хто вже в курсі, в чому ж полягає суть. Але ми зайвий раз нагадаємо, що необхідно знищити всіх свинок, які наполегливо ховаються в різного роду будовах. Вони постійно споруджують нові оборонні конструкції, щоб врятуватися від влучних атак супротивників. Але всі їхні зусилля виявляються марними, так як злюки завжди домагаються свого, в завзятості їм важко відмовити. Удачі і успіху!

  .
Ігри з мультфільмів