Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

  Гра Майнкрафт вертоліт

  Перш, ніж узятися за чергове завдання програми Майнкрафт вертоліт, уважно вивчіть його, і розберіться з усіма деталями місії. Ознайомтеся з технікою противника, яка буде протистояти вашої пташці, і її можливостями. Це допоможе вам підібрати найбільш відповідний і потужна зброя, яка вб'є ворогів максимально ефективно.

  При виконанні бойового завдання дуже важлива швидкість, з якою ви трощіть опонентів. Чим оперативніше ви працюєте, тим більше балів вам нарахують. Коли зберете їх достатня кількість – не поскупіться розщедритися на поліпшення свого арсеналу і захисту вашого винтокрылого транспорту.

  Перебуваючи в повітрі, не забувайте контролювати характеристики машини. Запас палива, що залишився в баку, ви можете бачити праворуч, внизу екрану, а стан броні, що страждає від ворожих куль, відображається у верхньому лівому.

  Управління в грі Майнкрафт вертоліт досить стандартне. Для польотів використовуються стрілки курсору. Якщо необхідно уточнити отриману команду або замінити кулемет – тисніть пробіл. Кнопкою А ви відкриваєте смертоносний вогонь, а додаткові види озброєння вибираєте кнопочками S та D. Прицілитися зможете, натиснувши W, а припинити забаву, поставивши на паузу Р.

  .
Ігри з мультфільмів